Prekių grąžinimas

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Nenaudota, nepatikusi grąžinama prekė turi būti savo originalioje pakuotėje, prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos(nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelėsir kt.), ji turi būti tokios pat komplektacijos, kokia buvo gauta. Grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.  Netikusi pirkėjui prekė  gali būti grąžinama pardavejui per 14 dienų. Pinigai pirkėjui grąžinami, tik gavus prekę atgal. Prekės siuntimo,grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę į tinkamos kokybės prekę arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.